Slavnostní vyhodnocení ankety Osobnost NNO JMK 2015

22. 10. 2015

Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje poprvé vyhlásila anketu Osobnost NNO JMK 2015, jejíž cílem je ocenění a podpora práce lidí, kteří pracují v neziskovém sektoru nebo jej významně podporují. Slavnostní vyhodnocení prvního ročníku ankety se uskuteční ve čtvrtek 22. října 2015 v 16 hodin v prostorách Domu pánů z Lipé v Brně.

Hosty budou jak samotní kandidáti, starostové z JMK, tak zástupci partnerských organizací, bez jejichž podpory by konání ankety nebylo možné.

Anketa svou podstatou cílí na vytvoření komplexního přehledu o fungování a kvalitách organizací působících v neziskovém sektoru a zároveň přibližuje silné individuální příběhy z tohoto prostředí široké veřejnosti. Samotné nominace na Osobnost představují nejlepší příklady dobročinných pracovníků. Kandidáty na toto ocenění měli možnost nominovat členové neziskových organizací, ve kterých působí, jejich klienti či kdokoliv z řad široké veřejnosti, kdo si činnosti nominovaného váží. Celkově bylo navrženo 16 osobností z 16 různých neziskových organizací Jihomoravského kraje. Hlasovat mohli lidé prostřednictvím webových stránek do 10. října 2015.

Štítky: