ANNOJMK

Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v Jihomoravském kraji

Domů / ZDoKonal se! – nastartuj nový projekt s INEX-SDA!
Datum publikace: 4.9.2014

ZDoKonal se! – nastartuj nový projekt s INEX-SDA!

Odnášíš si z léta inspiraci? Máš nápad na projekt? Hledáš lidi, kteří by do toho šli s Tebou, zázemí a podporu?

Dobrovolnický klub INEX-SDA vypisuje na září výzvu pro všechny aktivní lidi s nápadem na obecně prospěšný projekt!

 

Co udělat?

Pošli stručný popis svého nápadu na projekt a své motivace (max. 1000 znaků – není nutné mít vše promyšlené na sto procent, jde opravdu jen o nápad a chuť se do něj pustit) na e-mailovou adresu ondra@inexsda.cz . Uzávěrka pro zasílání nápadů je 20. září ve 20:00.

Projekty budou vyhodnoceny zaměstnanci INEX-SDA a dáme ti obratem vědět, zda jsme se rozhodli Tvůj projektový nápad podpořit. Následovat bude vyhlášení výsledků soutěže 1. října na ponávratovém setkání dobrovolníků INEX-SDA v Impact HUBu Praha.

 

Co získáš?

V případě úspěchu poskytneme Tvému projektu mnohostrannou podporu v rámci našeho Dobrovolnického klubu. Získáš odborného mentora z řad zaměstnanců či zkušených dobrovolníků INEX-SDA, organizační zázemí a záštitu naší organizace (např. při psaní dalších grantových žádostí), budeš se moci zúčastnit vzdělávacích a seberozvojových seminářů a podělíme se o odborné know-how ve věci fundraisingu či další propagace projektů. Lze získat i finanční podporu INEX-SDA.

Prostřednictvím Dobrovolnického klubu můžeme v případě zájmu zapojit do Tvého projektu další aktivní lidi. V říjnu dále pořádáme kick-off víkend dobrovolnických projektů 10.-12. října v našem školícím středisku v Kosteleckých Horkách, kde se budeš moci seznámit s řadou dobrovolníků se zkušenostmi z předchozích projektů v rámci Dobrovolnického klubu.

 

Tak co si o tom myslíš? Jdeš do toho? Dej vědět, těšíme se na Tebe!