ANNOJMK

Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v Jihomoravském kraji

Domů / Anna Reseková
Datum publikace: 14.9.2017

Anna Reseková

Paní Reseková byla dlouhá léta dobrým duchem Domu důstojného stáří v Brně – Maloměřicích. Pracovala jako vedoucí referentka MTZ Betanie – křesťanská pomoc, z.ú. Její nakažlivý smích a věčně dobrá nálada byly něco, kvůli čemuž se ostatní kolegové těšili do práce a její optimismus se přenášel i na všechny klienty. Ačkoliv její pracovní zařazení bylo na pozici vedoucí zásobování, nikdy nezaváhala, když bylo v případě nemoci nebo dovolené potřeba zaskočit v kuchyni, prádelně nebo při úklidu. Veškerou práci dělala důkladně a s vervou, k níž byla konstitucí své nepřehlédnutelné postavy snad přímo předurčena. Kdykoliv se řeklo, že to zařídí Anička, mohli jsme si být jisti, že to bude.

A tak ačkoliv se v polovině letošního roku už odebrala na zasloužený odpočinek a mohla by se už jen věnovat rodině a vnoučatům, nikdy nevyšachuje své bývalé kolegy, když je potřeba výpomoc, ať už v Brně nebo v druhém domově Betanie v Hrušovanech u Brna. Vždy ochotně přijde zaskočit, když je to třeba.

Říká se, že každý je zastupitelný. V případě Aničky Resekové jsme se přesvědčili, že ne každé průpovídce je možno věřit stoprocentně.

Nominovala: Ing. Jitka Bednářová, Betanie – křesťanská pomoc, z. ú.