ANNOJMK

Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v Jihomoravském kraji

Domů / Bc. Tomáš Lamparter
Datum publikace: 14.9.2017

Bc. Tomáš Lamparter

Tomáš Lamparter je ve VKH Brno a v radě spolku dva roky, předtím pomáhal jako dobrovolník. Vysokoškolské katolické hnutí Brno je studentský spolek zaměřený na kulturní, duchovní, vzdělávací a charitativní činnost, organizující akce pro trávení času vysokoškolských studentů s duchovním rozměrem. V prvním roce v pozici radního měl Tomáš Lamparter na starost organizaci akcí, které byly pořádány pro 100–500 lidí, plesy, noční hru či košt vín. Projevil se jako velmi schopný v řízení lidí (během akcí koordinoval i 30 dobrovolníků). Při přípravách i následných úklidech podával výkon na 150 %, navíc ještě pomáhal radním z ostatních rezortů v jejich úkolech. V letošním roce měl na starost rezort propagace, která se oproti loňským létům velice rozvinula. Zejména jeho aktivita na sociálních sítích, spolu s přípravou poutavých propagačních materiálů, zajistila spolku větší viditelnost než kdy dříve.

Kromě toho, že Tomáš investuje obrovské množství energie do práce v rezortu, je také důležitým prvkem dobré atmosféry v týmu a nechybí na neformálních setkáních, jichž je často iniciátorem. Také rád spolupracuje s ostatními organizacemi a vyžívá se v přípravách i průběhu společenských akcí.

Kromě své činnosti ve VKH je členem 35. oddíl vlčat a skautů Brno­‑Bystrc, kde se podílí na přípravě a vedení dětských táborů.

V rámci svého členství ve Vysokoškolském katolickém hnutí ČR působí jako člen organizačního týmu akce Studentský Velehrad (ročník 2016 a 2018).

Tomáš je inovativní a tvůrčí člověk, který jde do mnohých věcích po hlavě, rychle se nadchne a nebojí se udržet směr až do cíle. Je velice spolehlivý, kreativní, je schopný řídit lidi a sledovat trendy v propagaci, má odvahu zkoušet nové věci, je vytrvalý, má rád hudbu, cestování, víno a zpěv.

Nominoval: Ing. Jan Najman, Vysokoškolské katolické hnutí Brno, z. s.