ANNOJMK

Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v Jihomoravském kraji

Domů / Osobnost NNO JMK 2017
Datum publikace: 20.4.2017

Osobnost NNO JMK 2017

Asociace nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje, z. s. vyhlašuje letos již třetí ročník ankety Osobnost NNO JMK 2017, která oceňuje práci lidí zapojených v neziskovém sektoru Jihomoravského kraje. Klade si za cíl zviditelnit jejich úlohu v širokém spektru nabídky činností neziskových organizací.
Anketa chce přiblížit příběhy a osudy lidí, kteří se v rámci své pracovní náplně i nad rámec svých povinností podílí na utváření obrazu neziskového sektoru ve společnosti. Nominace kandidátů je potom logickým výrazem díků a uznání těmto našim i vašim kolegům a spolupracovníkům.

Osobnost NNO JMK 2017 startuje 1. května 2017, své kandidáty, kolegy či přátele můžete nominovat do 31. července 2017, a to prostřednictvím nominačního formuláře. Na našem webu jsou i veškeré informace o anketě a přehled partnerů, kteří třetí ročník ankety Osobnost NNO JMK 2017 podporují.
Za jednu organizaci můžete nominovat pouze jednu osobnost. Z kandidátů na titul Osobnost neziskového sektoru JMK 2017 mohou následně vybírat a hlasovat jak členové neziskových organizací, tak i široká veřejnost.
Hlasování bude probíhat od 15. srpna do 10. října 2017.