ANNOJMK

Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v Jihomoravském kraji

Domů / Pozvánka / Program Community Engagement Exchange 
Pozvánka
Zveme vás
Datum publikace: 27.5.2024

Program Community Engagement Exchange 


Program Community Engagement Exchange
 (CEE) pomáhá mladým budoucím lídrům a lídryním z více než 100 zemí ve věku 21-27 let rozvíjet své schopnosti, dovednosti a zdroje potřebné k tomu, aby mohli ve svých domovských zemích stavět zdravé a angažované komunity. 

CEE je roční program, která lídrům a lídryním občanské společnosti poskytuje nástroje a kontakty, aby mohli působit ve veřejném zájmu zejména v oblastech jako je komunikace mezi občany a budování míru, transparentní a participativní vláda, rovnost žen a genderové otázky, odolnost a udržitelný rozvoj a zapojení mládeže. 

Během programu jsou účastníci tři měsíce na odborné praxi ve Spojených státech, mají možnost poradit se s globálními experty na občanskou společnost, zlepšují své vůdcovské schopnosti a budují sítě s lidmi a organizacemi, které mění svět k lepšímu v komunitách po celém světě.

Zajímá vás více? Prosím, připojte se k Ally Russell, programové pracovnici CEE, na osobní workshop k přihlášce, který se koná v Americkém centru v Praze v pondělí 3. června od 18:00 do 19:00.

Přihlášení na workshop: ZDE

Program Community Engagement Exchange realizuje americká nevládní organizace IREX díky financování Ministerstvem zahraničí USA.